Arbeidsmakelaars / contact

HOME  |  Werkgeverservicepunt  |  Arbeidsmakelaars / contact

Arbeidsmakelaars / contact

Om u goed en snel van dienst te zijn, heeft het Werkplein arbeidsmakelaars die u ondersteunen bij werving en selectie voor uw vacatures.

Arbeidsmakelaars

Kristian de Oude (regionaal accountmanager)

06 - 11 86 99 38
k.deoude1@rotterdam.nl

Kris de Oude in 'Werkplein Flits 9' (2:21 minuten) You Tube

Arie Visser

06 - 15 05 67 90
a.visser@ijsselgemeenten.nl

Birgitte Frowijn

06 - 52 67 71 18
b.frowijn@ijsselgemeenten.nl

Sholeena Sardjoe

06 - 20 54 18 06
s.sardjoe@ijsselgemeenten.nl

Josje Oostendorp (garantiebanen)

06 - 11 86 98 96
j.oostendorp@ijsselgemeenten.nl

Josje Oostendorp in 'Werkplein Flits 6' (3:05 minuten)  You Tube

Naoual Bensi (statushouders/garantiebanen)

06 - 50 00 08 57
n.bensi@ijsselgemeenten.nl

Erwin van der Sanden (garantiebanen)

06 - 50 00 08 51
e.vander.sanden@ijsselgemeenten.nl

 Jacoline Lokker-Blom (Senior Medewerker Werkgeversdienstverlening)

06 - 11 86 99 24
j.lokker-blom@ijsselgemeenten.nl

Top