Arbeidsmakelaars / contact

HOME  |  Werkgeverservicepunt  |  Arbeidsmakelaars / contact

Arbeidsmakelaars / contact

Om u goed en snel van dienst te zijn, heeft het Werkplein arbeidsmakelaars die u ondersteunen bij werving en selectie voor uw vacatures.

Arbeidsmakelaars

Kristian de Oude (regionaal accountmanager)

06-11869938
k.deoude1@rotterdam.nl

Kris de Oude in 'Werkplein Flits 9' (2:21 minuten) You Tube

Arie Visser

06-1505 6790
a.visser@ijsselgemeenten.nl

Birgitte Frowijn

06-5267 7118
b.frowijn@ijsselgemeenten.nl

Sholeena Sardjoe

06-2054 1806
s.sardjoe@ijsselgemeenten.nl

Josje Oostendorp (garantiebanen)

06-11 869896
j.oostendorp@ijsselgemeenten.nl

Josje Oostendorp in 'Werkplein Flits 6' (3:05 minuten)  You Tube

Naoual Bensi (statushouders/garantiebanen)

06-50000857
n.bensi@ijsselgemeenten.nl

Erwin van der Sanden (garantiebanen)

06-5000 0851
e.vander.sanden@ijsselgemeenten.nl

Nancy van Schaik (Senior)

06-5199 2786
n.van.schaik@ijsselgemeenten.nl

Top